Středisko volného času DUHA Jeseník

Tel.: 584 401 262, E-mail: ddmjesenik@volny.cz


Dům dětí a mládeže v Jeseníku

STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU DUHA Jeseník

 

se sponzory
LESNÍ SPRÁVA LESY ČR s.p., Jeseník,

 

TECHNICKÉ SLUŽBY JESENÍK, a.s.

 

ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA MINISTERSTVA VNITRA ČR

 

vyhlašuje výsledky

 

2. kola PŘÍRODOVĚDNÉ KORESPONDENČNÍ SOUTĚŽE

pro jednotlivce a dětské kolektivy MŠ, ZŠ a Gymnázia Jeseník

za rok 2009 - 2010

 

 

Vážení soutěžící a pedagogové,

 

jaro klepe na dveře a s ním také ukončení druhého kola naší  Přírodovědné korespondenční soutěže. Potěšil nás velký počet soutěžících, který se tentokrát velmi přiblížil ke třem stům (283), výborná úroveň zaslaných prací a také velká účast žáků nižšího gymnázia ve třetí kategorii. Jako každý rok i letos pro nás mnohdy nebylo snadné vybrat ty nejlepší a také proto jsme tentokrát v několika případech udělily zvláštní ceny za originalitu.

Náš velký dík patří všem pedagogům, kteří se s dětmi do soutěže zapojují a  podporují jejich vztah k přírodě a srdečně zveme všechny zúčastněné na výstavu Den Země v Kině Pohoda, kde budete moci shlédnout nejlepší výtvory z obou kol soutěže. Výstava proběhne od 1.4. do 24.4.2010 a můžete si ji prohlédnout vždy večer před promítáním filmu nebo se objednat u nás v SVČ DUHA na dopolední výukový program Den Země, který bude v době trvání výstavy v kině probíhat.

Pro výherce i všechny zúčastněné jsme díky našim sponzorům mohly připravit drobné ceny, které si opět můžete vyzvednout ve Středisku ekologické výchovy (SEV) při SVČ DUHA Jeseník od pondělí  29. 3. 2010 vždy v odpoledních hodinách  (případně i jindy po předchozí telefonické nebo mailové domluvě).

Vy, kteří budete chtít vrátit zaslané  práce, můžete si je vyzvednout během května a června. Déle je bohužel nemůžeme skladovat.

 Děkujeme Vám všem, přejeme krásnou jarní náladu a těšíme se na další ročník naší soutěže.

 

                                                                       S pozdravem ing. Ludmila Janoštíková

                                                                                                          a ing. Jana Hálová

                                                                        pracovnice Střediska ekologické výchovy

SVČ DUHA Jeseník

 

I.kategorie

 

Kolektivy:            1. místo   ZŠ Zlaté Hory žáci 3.A

ZŠ Kobylá nad Vidnávkou žáci 2.třídy Klára Frankeová, Pavla Matoušková,Lumír Máčal, Patrik Mikula

ZŠ Ruda nad Moravou - žáci 3.A Tereza Václavková,Barbora Šťastná,Veronika Hanková,Denis Račák,Jan Pařenica,Petr John,Adam Blajze

                       

 

2. místo            MŠ Supíkovice

                                                ZŠ Žulová - žáci  3.třídy

ZŠ Ruda nad Moravou -  žáci 3.A Hugo Staroveský,Karolína Drexlerová,Šimon Bátěk,Martin Skopal,Jakub Směšný,Adéla Likavcová,Kateřina Vojtěšková,Soňa Budinová,Anna Šumberová

                        3. místo   MŠ Písečná

ZŠ Vidnava – žáci 3.třídy

ZŠ Ruda nad Moravou - žáci 3.A Petr Hloušek,Miroslav Víšek,Ondřej Nimmrichter,Vít Ondráček,Viktorie Bartíková,Soňa Budinová,Lenka Janků

ZŠ Zlaté Hory – žáci 2.B Halka Vašinková,Lucie Smékalová,Adriana Bastlová,Sylva Tománková

 

Jednotlivci:            1. místo   Daniel Krézek, 1.tř. ZŠ Skorošice

                                                Daniel Filo, 1.tř. ZŠ Skorošice

                                                Adéla Jehličková, 2.tř. ZŠ Skorošice

                                                Natálie Pascheková, 2.třída ZŠ Skorošice

                                                Iveta Štěpánková, 2.tř. ZŠ Skorošice

                                                Josefina Obidová, 2.tř. ZŠ Skorošice

                                                Zdena Horváthová, 2.tř. ZŠ Skorošice

                                                Eva Horváthová, 3.tř. ZŠ Skorošice

                                                Lenka Drmolová, 3.tř. ZŠ Skorošice

                                                Matěj Salva, 3.tř. ZŠ Skorošice

                                                Natálie Jurenková, 3.A ZŠ Ruda nad Moravou

                        2. místo   Josef Hamšík, 1.tř. ZŠ Písečná

                                                Radek Horák, 1.tř. ZŠ Písečná

                                                Jana Hamšíková, 1.tř. ZŠ Písečná

                                                Nikola Macíková, 1.tř. ZŠ Písečná

                                                Adéla Macíková, 1.tř. ZŠ Písečná

                                                Karolína Juránková, 2.tř ZŠ Písečná

                                                Eliška Šubová, 2.tř ZŠ Písečná

                                                Tomáš Vincour, 3.tř.ZŠ Písečná

                                                Zuzana Felbabová, 3.tř.ZŠ Písečná

                                                Simona Pospíšilová, 3.tř.ZŠ Písečná

                                                Libuše Jatiová, 3.tř.ZŠ Písečná

                        3. místo   Adéla Herzigová, 1.tř. ZŠ Kobylá nad Vidnávkou

                                                Marie Mikulová, 1.tř. ZŠ Kobylá nad Vidnávkou 

                                                Anita Gorolová, 3.tř. ZŠ Kobylá nad Vidnávkou

                                                Sabina Macounová, 2.tř. ZŠ Kobylá nad Vidnávkou

                                                                                                           

II. kategorie:

 

Kolektivy:            1. místo   ZŠ Lipová - žáci 5.tř. Lukáš Bukáček, Richard Umlauf,Filip Tazbírek

ZŠ Ruda nad Moravou - žáci 5.A Jiří Bien,Slávek Rulíšek,Petr Šťastný

ZŠ Skorošice – žáci 5.roč.

2. místo ZŠ Kobylá nad Vidnávkou Rudolf Palička, Jakub Pardovský

ZŠ Ruda nad Moravou - žáci 4.A Eliška Jurenková,Renata Rulíšková,Zdeňka Minářová

ZŠ Skorošice žáci 4. roč.

3. místo Mladí zálesáciLadislav Šuška,David Augusta,Jan Křápek,Matěj Vyhlídal,Matouš Kolegar

                                ZŠ Písečná – žákyně 4.roč. Klára Konečná, Eva Gavlasová

                        ZŠ Ruda nad Moravoužákyně 5.B Nikola Šromová,Eva Kamlarová

 

Zvláštní ocenění za originalitu

ZŠ a MŠ  Bělá pod Pradědem - žáci 5.tř. Tereza Kratochvílová, Dominika Jelenová, Kamila Kučáková,Kristýna Stará,Anna Neugebauerová,Matěj Bajza,Jan Kolařík,Václav Doupovec,Václav Stiak, Vojtěch Stiak

                                               

 

Jednotlivci:            1. místo   Eliška Juřičková, 5.tř. ZŠ Lipová

                                                Jakub Jarušek, 5.tř. ZŠ Lipová

                                                Kristýna Kupczaková, 5.B ZŠ Ruda nad Moravou

                        2. místo   Lucie Karásková, 4.tř. ZŠ Kobylá nad Vidnávkou

                                                Tereza Geppertová, 5.tř. ZŠ Lipová

                                                Klára Konečná, 4.tř ZŠ Písečná

                                                Tereza Saláková, 5.A ZŠ Ruda nad Moravou                                 

                        3. místo   Ondřej Lexman, 5.tř. ZŠ Bělá pod Pradědem

                                                Ester Konečná, 4.tř. ZŠ Písečná

                                                Antonín Kotraš, 5.A ZŠ Ruda nad Moravou

                                                Anna Prokešová, 5.A ZŠ Ruda nad Moravou

Zvláštní ocenění za originalitu

                                                Benjamin Zezula, 4.A ZŠ Ruda nad Moravou

Beáta Pleyerová, 4.A ZŠ Ruda nad Moravou

Míša Koutná, 4.A ZŠ Ruda nad Moravou

Bára Staňková 4.A ZŠ Ruda nad Moravou

                        Ocenění za účast     

ZŠ Lipová – žáci 4.třídy Andrea Gaydiczová, Michal Váša, Michal Brnka, Petr Rezner, Thea Kratochvílová

                                               

                       

III. kategorie:

 

Kolektivy: 1. místo GymnáziumJeseníkprima A,Aneta Švajdová,Natálie  Zemanová,Anežka Kabátová,

                                                         Michal Hannig,Jakub Kunčar

Gymnázium Jeseníkprima A, Anna Nezvalová,Lucie Schrommová,Tereza Horáčková,Jan Dvořák,Viktor Kalina

Gymnázium Jeseníksekunda A, Johana Horáčková,Edita Koriťáková,Sabina Bernátková

Gymnázium Jeseník – sekunda A, Adam Dvorník,Karolína Macečková,Kateřina Bártová

                                                               ZŠ Lipová - žáci 7.tř. Karolína Stiskalová,Míša Hobžová,Lukáš Šibrava

2. místo Gymnázium Jeseníksekunda B,Monika Greplová,Irena Hřebačková

                        Gymnázium Jeseníksekunda B, Markéta Straková,Bára Němcová,Marek Tunys,David Drahoňovský

                        Gymnázium Jeseník – sekunda A, Zuzana Dohnálková,Eva Hromádková,Karolína Němcová,Karolína Ordáňová

                        ZŠ Lipová – 6.tř., Simona Šemrová,Eliška Brabcová,Nikol Sedlářová

3. místo Gymnázium Jeseník -  prima A, Magda Kuchejdová,Anežka Dostálová,Daniela Zemčíková

                        Gymnázium Jeseníksekunda B,Iveta Barošová,Alice Němcová

                        Gymnázium Jeseníksekunda B, Tereza Furmánková,Tereza Schrommová,Terezie Prausová,Michaela Semelová

                        Gymnázium Jeseníksekunda A, Jan Pňáček,Vojta Doupovec,Zdeněk Šoukal,Filip Medek

ZŠ Zlaté Hory, - 7. třída, Tereza Michaláková,Tereza Sivoková

ZŠ Nábřežní - 6.tř. Kateřina Zajíčková,Petra Voštová

 

Jednotlivci:            1. místo   Adéla Ptáčková, ZŠ Javorník

 

           

Ocenění za účast            ZŠ Česká Ves - žáci 6.a7.tř. Martincová,Kadlecová,Bernátek

ZŠ Česká Ves - žáci 6.a7.tř Adam Juráš, Dominik Jurošek, Josef  Hanulík,Jan Janíček

ZŠ Česká Ves6.B, Dominika Fleglová,Kristýna Mrowiecová,Martin Grešák

Gymnázium Jeseníksekunda A, Tereza Antošová,Veronika Janhubová,Jan Kabát,Karel Kubíček

Gymnázium Jeseníksekunda A,Lenka Zbořilová,Adam Klásek,Kryštof Svoboda,Vojtěch Rajský

Gymnázium Jeseníksekunda B, Jakub Nosek,Michal Straka,Aleš Procházka,Martin Rokyta

 

 

IV.kategorie:

 

Kolektivy:            1. místo            ZŠ Vidnava9.tř. Petr Grézl,Tereza Danielová,Eva Venusová,Daniel Randuz                                                   Mladí zálesáci – Rudolf Juřátek,Jan Hocz,Jaroslav Brothánek         

                        2. místo            ZŠ Nábřežní -  8.A Ptáčátka, Jarmila Mádrová,Barbora Cikrytová                       

                        3. místo            ZŠ Nábřežní - 8.tř. Patrik Hanáček,Jana Frgálová,Leona Stabravová

 

        

Jednotlivci:            1. místo            Šimon Siatka, 8.tř. ZŠ Zlaté Hory

                        2. místo            Laura Vrbovská, 8.tř. ZŠ Lipová

                        3. místo            Nikola Sigmundová, 8.tř. ZŠ Česká Ves

 

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Zakázková kovovýroba -  Obrábění a montáž -  ubytování na vysočině -  Mateřská škola -  Hotel Slunce - Jeseníky -  Povlečení -  Nářádí - nástroje -  modely aut -  bona spray mop  - Levné nářadí,modely aut - matrace do postielky