Středisko volného času DUHA Jeseník

Tel.: 584 401 262, E-mail: ddmjesenik@volny.cz


Dům dětí a mládeže v Jeseníku

 

 

 

POCHOD BROUČKŮ

 

           

Jednoho listopadového večera jste mohli v Jeseníku vidět malé broučky a berušky s lampióny a lampičkami, jak míří do Smetanových sadů. SVČ DUHA pořádalo lampiónový průvod, kterého se zúčastnilo skoro 50 dětí s maminkami, tatínky i prarodiči.

Neodradilo nás ani špatné počasí a vyrazili jsme se zapálenými lampióny a košíkem, ve kterém jsme nesli malé plyšové broučky do parku, kde už byly nachystaná světýlka s úkoly (škoda že nám místní mládež jedno rozbila). Děti zpívaly písničky, cvičili a vymýšlely strašidelné příběhy. Nakonec jsme uspali broučky ukolébavkou, dostali jsme medaili za statečnost a mohli si za odměnu najít poklad. Všichni jsme trochu zmokli, ale za ty rozzářené lampiónky v dětských očích to určitě stálo! Děkujeme rodičům a prarodičům za velkou účast a příští rok zase nashledanou.

 

    

     

     

   

Provozováno CMS / Eshop (c)2015 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Zakázková kovovýroba -  Obrábění a montáž -  ubytování na vysočině -  Mateřská škola -  Hotel Slunce - Jeseníky -  Povlečení -  Zahradní nábytek -   -  Výbavička pro miminko  - Nářadí,modely aut -