Středisko volného času DUHA Jeseník

Tel.: 584 401 262, E-mail: ddmjesenik@volny.cz


Dům dětí a mládeže v Jeseníku

 

 

     Nejmladší členové BMX Jeseník, kteří se bikrosu věnují v rámci zájmového útvaru SVČ DUHA se zúčastnili prvních závodů nové sezony roku 2010 v Třinci. Na závodech dokázali, že  mají odvahu a také již zvládli základy bikrosové techniky. Při závodech měli možnost vidět ty nejlepší ve svých věkových kategoriích z celé ČR, ale též Slovenska či Polska a také reprezentanty ČR, kterým dominoval Jan Švub z Jeseníku.
Závody se konaly ve dvou dnech a nejlepších výsledků dosáhla Eliška Bartůňková, která obsadila 3. a 4. místo. Ale ani další se nevzdávali a tak si Patrik Bartůněk, Jirka Novotný, Adam Štěpán, Tomáš Laža i nejmladší David Štěpán zaslouží pochvalu za své výkony. Mnohé z nich dělil jen krůček od účasti ve finálovém souboji. Při tréninku i závodech jim dokáží poradit jejich starší kamarádi.
Poděkování patří i rodičům, kteří doprovázejí své děti na závody. 

 

         

 

      

     

 

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2015 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Zakázková kovovýroba -  Obrábění a montáž -  ubytování na vysočině -  Mateřská škola -  Hotel Slunce - Jeseníky -  Povlečení -  Zahradní nábytek -   -  Výbavička pro miminko  - Nářadí,modely aut -