Středisko volného času DUHA Jeseník

Tel.: 584 401 262, E-mail: ddmjesenik@volny.cz


Dům dětí a mládeže v Jeseníku

Dne 2.října 2006 bylo Středisko volného času DUHA Jeseník slavnostně otevřeno.

 

Všicni přítomní, představitelé města, zástupce Krajského úřadu, přátelé z Prudniku, první pracovníci zařízení, která tvoří SVČ a mnozí další, přáli tomuto zařízení pro volný čas  vše nejlepší a alespoň stejně dlouhé působení, v nových prostorách, jako bývalý DDM a SMP t.j. více jak 50 let.

 

     

 

   

 

   

 

DUHA zahájila svoji činnost...

V pondělí 2. října se z nádvoří na Průchodní ulici 154 ozývala hudba a mohutný dětský sbor, který otevřel písní Vadí, nevadí Středisko volného času DUHA Jeseník ( bývalý Dům dětí a mládeže Jeseník se stanicí mladých přírodovědců). A jak se v písní zpívá – zažít nudu, jó to vadí... tak v nových prostorách pro volnočasové aktivity pro nudu nejsou podmínky.
DUHA je pestrá jako naše nabídka, kde nabízíme více než 60 druhů zájmových kroužků pro děti i dospělé v odděleních výtvarných, hudebních, dramatických, sportovních, vzdělávacích a přírodovědných činností.
Naši milí hosté z krajského úřadu Olomouckého kraje, z Polska, z městského úřadu, sponzoři, bývalí dlouholetí pracovníci DDM a SMP Jeseník, zástupci základního školství a MKZ Jeseník si po slavnostním přestřižení vstupní pásky, prohlédli areál zahrady s nově opravenými skleníky, hvězdárnu, odchovny zvířat v přírodovědném oddělení a nově upravené prostory budovy přiléhající ke kapli.
„Chtěla bych poděkovat všem svým zaměstnancům za vysoké pracovní nasazení při stěhování Domu dětí a mládeže a při přípravě nového zázemí, jmenovitě Mgr. Jiřímu Haneflovi, který obětavě, nad rámec svých povinností, přispěl k hladkému průběhu i fyzicky náročných prací.“
Srdečně vás všechny zveme - přijďte se k nám podívat, máme ještě volná místa...


Mgr. Vladislava Fačevicová
ředitelka SVČ DUHA Jeseník

Provozováno CMS / Eshop (c)2015 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Zakázková kovovýroba -  Obrábění a montáž -  ubytování na vysočině -  Mateřská škola -  Hotel Slunce - Jeseníky -  Povlečení -  Zahradní nábytek -   -  Výbavička pro miminko  - Nářadí,modely aut -