Vzácná návštěva na naší škole

| Aktuálně
Dnes dopoledne byl hostem na ZŠ Jeseník pan senátor Miroslav Adámek. Postupně se na všech budovách setkal se zástupci žákovského parlamentu z nižšího i vyššího stupně a také s vedením školy. Zajímalo ho především prostředí, v jakém naše škola funguje a jak probíhá komunikace uvnitř organizace, případně i směrem ven.

Na oplátku měli žáci jedinečnou příležitost zeptat se pana senátora na otázky, které je zajímaly.  Pan Adámek rovněž na všech budovách absolvoval krátkou prohlídku, při níž mohl vidět nejzajímavější místa z pohledu žáků. Průvodci mu byli právě naši žáci, kteří svou školu hrdě a sebevědomě prezentovali. Sklidili za to uznání pana senátora i vedení školy a byli pozvání na návštěvu Senátu parlamentu České republiky, kam se naši zástupci vydají s panem ředitelem 19. května. 

Dominik Liberda

Fotografie
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole
Vzácná návštěva na naší škole