ADAPTACE JE LEGRACE

| Aktuálně
Až foglarovsky čarokrásné prostředí tábora v Černém potoce, slunečné počasí mariánského babího léta a s tím spojená ranní rosa velikosti říčních perel, to byla kulisa tradičního adaptačního kurzu pro šesté třídy naší školy.
V letošním roce o to důležitější tři dny plné aktivit, kdy po roční covidové pauze dětem více, než kdy jindy, chyběl společně strávený čas.
Na programu pro více než padesátku našich „nových“ šesťáků byly aktivity zaměřené na vzájemné poznávání, společné řešení pohybových i vědomostních výzev a formování nových kolektivů. Do některých vybraných her se zapojili i třídní učitelé a učitelky a měli tak možnost ušpinit se společně s dětmi či ostražitě zapíchávat oči do temného lesa a napínat uši při nočním přesunu. O hustý a narvaný program se postarali zkušení instruktoři pod vedením gurua těchto aktivit Romana Lipavského.
Ve volném čase došlo i na ranní otužování v potoce, míčové hry, lízání nanuka za odměnu či posezení u plamenů táborového ohně. Přejme tedy našim šesťákům úspěšný přechod na II. stupeň naší školy a ať se nám všem na Nábřežce vespolek daří.
Fotografie
ADAPTACE JE LEGRACE
ADAPTACE JE LEGRACE
ADAPTACE JE LEGRACE
ADAPTACE JE LEGRACE
ADAPTACE JE LEGRACE
ADAPTACE JE LEGRACE
ADAPTACE JE LEGRACE
ADAPTACE JE LEGRACE
ADAPTACE JE LEGRACE
ADAPTACE JE LEGRACE
ADAPTACE JE LEGRACE