Duhová písnička

| Dopravní hřiště
Po roční pauze si mohli letos žáci místních základních škol zazpívat na pěvecké soutěži Duhová písnička. Vše se odehrávalo 30. listopadu v Kapli. Obvzláště v nejmladší kategorii byly výkony dětských pěvců a pěvkyň velmi vyrovnané a na vysoké úrovni.

Naši školu proto může těšit, že v této kategorii obsadila 3. místo Alžběta Liberdová (1. M). Dalšími žáky a žákyněmi v této kategorii byli Zuzana Bašová (2. M), Gabriela Procházková (3. C), Anastázie Hanulíková (1. M), Eliška Hoang (3. A) a Martin Bureš (3. A). Gratulujeme také všem našim zpěvákům ve starších kategoriích - Anně Hapalové (3. A) za získání 3. místa a Nele Hledíkové (5. A) za výhru ve své kategorii. Z budovy Nábřežní pak zejména Ivaně Duškové (7. B) jež získala v kategorii 6.-7. tříd 2. místo. V kategorii nejstarší - sice bez diplomu, ale přesto obstojně - reprezentovali naši školu Tibor Mišalko (8. A) a Anna Švancarová (9. A). O hudební doprovod a morální posilu se z naší školy postarali Irena Václavková, Martina Konečná a Jan Hanulík. Soutěž se konala v přátelském a v takřka "nesoutěžním" duchu a věřím, že všem zpěvákům dodala ještě větší chuť do zpěvu.

Fotografie
Duhová písnička
Duhová písnička
Duhová písnička
Duhová písnička
Duhová písnička
Duhová písnička
Duhová písnička