Tábory

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 15 článků
Letní tábory 2024

Letní tábory 2024

06.02.2024 | Tábory
Nabídka letních táboru bude zveřejněna 15.2. na webu duhajes.cz Pojďte s námi objevovat, sportovat, tvořit, cestovat... a hlavně poznávat nové kamarády!
Tábory Hrátky se zvířátky

Tábory Hrátky se zvířátky

01.09.2023 | Tábory
Během letošních prázdnin se již tradičně konaly dva příměstské tábory s tématikou domácích mazlíčků – Hrátky se zvířátky I a Hrátky se zvířátky II. Na každém z táborů se sešlo osmnáct milovníků domácích mazlíčků, aby zde během pěti prázdninových dní, pod vedením tří zkušených vedoucích, strávili čas se zvířátky z našich odchoven.
Tábor Z pohádky do pohádky

Tábor Z pohádky do pohádky

30.08.2023 | Tábory
Pohádkový tábor probíhal letos podle světových pohádek a filmů. Děti se tak seznámily s pohádkou Kocour v botách, Tři hrušky a filmy Bolek a Lolek a rodina Smolíková. Podle nich plnily různé úkoly, soutěžily a získávaly tak vlaječky států do celotáborové soutěže.
Tábor Dívčí duhová dílna

Tábor Dívčí duhová dílna

30.08.2023 | Tábory
Tradičního tábora se letos zúčastnilo 22 dívek. Celý týden jsme tvořili, malovali, vyráběli. Z keramiky jsme vytvořili začáteční písmeno svého jména, malovali jsme hrnky, kamínky, z hmoty FIMO vyrobili lžičky.
Tábor filmař a fotograf 2023

Tábor filmař a fotograf 2023

06.08.2023 | Tábory
Tradiční fotografický tábor byl letos ve znamení rodiny Addamsových – děti měly za úkol pomoci Wednesday, zavřené ve škole Nevermore, najít strýce Festera. Celý týden jsme fotili a jeden den jsme také věnovali natáčení animací technikou stopmotion.
ENCANTO – zážitkový tábor

ENCANTO – zážitkový tábor

30.07.2023 | Tábory
Mirabel, Luisa a oslík přivítali děti na zážitkovém příměstském táboře Encanto v SVČ DUHA Jeseník. Děti se rozdělily do dvou rodů – Panterovci a Tukanové, vytvořili si erby, vymyslely pokřik a postavily kouzelné domky. Za úkol měly zachránit kouzlo domu Madrigalů.
Tábor Na kole vesele I.

Tábor Na kole vesele I.

11.07.2023 | Tábory
V pondělí 10.7.2023 začal na dopravním hřišti příměstský tábor Na kole vesele I, první den si děti zopakovaly dopravní značky a předpisy, zahrály si hry s dopravní tématikou a za účasti Policie ČR a Odboru dopravy a hospodářství Města Jeseník své znalosti zdokonalily jízdou na kole a čtyřkolkách. Děti se velmi snažily a nikdo nedostal pokutu :)) Dnes nás čeká divadelní představení Moravského divadla Olomouc a kurz první pomoci :)))
Tábor Na kole vesele I.

Tábor Na kole vesele I.

12.09.2022 | Tábory
V červenci proběhl na dětském dopravním hřišti v Jeseníku příměstský tábor s názvem Na kole vesele I. Děti si zopakovaly znalosti základních pravidel silničního provozu, o dopravních značkách, křižovatkách formou soutěží a her.
Tábor EKOhrátky se zvířátky

Tábor EKOhrátky se zvířátky

06.09.2022 | Tábory
Druhý letošní tábor s mazlíčky se od prvního trochu lišil, protože na něm děti kromě péče o chlupáče také vyráběly z ekomateriálů pod vedením kolegyně Pavly Ježové. Táborníci se starali o svěřená zvířátka a kromě toho si také vyrobili plstěné mýdlo, obrázek z ručního papíru, keramickou misku – ježka, do které si mohli zasadit sukulent nebo rámeček na táborovou fotku
PT Dívčí duhová dílna

PT Dívčí duhová dílna

29.08.2022 | Tábory
Tradičního příměstského tábora Dívčí duhová dílna se zúčastnilo 22 dívek. Během týdne se děvčata seznámila s různými výtvarnými technikami. V keramické dílně si dívky vyrobily kočičky, malovaly kamínky, zdobily trička šablonovou metodou, vyrobily si mydélka.
Tábor Z pohádky do pohádky

Tábor Z pohádky do pohádky

16.08.2022 | Tábory
Týden plný pohádek, soutěží a zajímavých činností prožili účastníci LPT Z pohádky do pohádky. Letos s pohádkami - Jak vycvičit draka, Jak se strašidlo rozhodlo nestrašit a Indiánskou pohádkou.
Tábor Hrátky se zvířátky

Tábor Hrátky se zvířátky

15.08.2022 | Tábory
V týdnu od 8. srpna se v DUZE sešlo 16 milovníků domácích mazlíčků, aby zde na příměstském táboře, pod vedením tří zkušených vedoucích, strávili krásných pět dní se zvířátky z našich odchoven.
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 15 článků