Fotoreport

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 21 článků
Zahradní slavnost

Zahradní slavnost

06.06.2023 | Fotoreport
Ve středu 31. května jsme ukončili činnost všech zájmových útvaru V. Zahradní slavností.
Naši krásnou zahradu navštívilo spoustu dětí a rodičů. Pro děti byly přichystány různé atrakce – skoky v pytlích, střelba z luku, slalom na koloběžkách, shazování plechovek vodní pistolí a spoustu dalších. Kromě soutěží byla připravena také výtvarná dílnička, ve které si zájemci mohli vyrobit náramky. Velký zájem byl o tetování razítky. Nechyběla ani bohatá tombola.
Den dětí v lázních

Den dětí v lázních

05.06.2023 | Fotoreport
V sobotu 3.6. se SVČ a zp DVPP DUHA podílela na organizaci Dětského dne pro Lázně Jeseník. Úžasná akce a my ze SVČ DUHA jsme moc rádi, že jsme mohli přispět k pohodové a krásné atmosféře sobotního odpoledne pro všechny děti i jejích doprovod přispět. Těšíme se na další spolupráci.
Den dětí - slavnostní otevření hasičské zbrojnice

Den dětí - slavnostní otevření hasičské zbrojnice

01.06.2023 | Fotoreport
Dopolední program slavnostního otevření hasičské zbrojnice SDH Jeseník patřil zejména dětem. DUHA se zapojila do se svými atrakcemi - děti si mohly vyzkoušet střelbu z luku, jízdu zručnosti na koloběžce, chytání kapříků, házení balónků do dračí tlamy, nahazování žebříkového golfu a sestřelování kelímků vodní pistolkou. Dětem to šlo opravdu skvěle!
OK Dopravní soutěže

OK Dopravní soutěže

29.05.2023 | Fotoreport
Okresního kola DSMC, které se uskutečnilo ve středu 17.5.2023 , se zúčastnili vítězní soutěžící ze dvou základních škol a to : ZŠ Jeseník a ZŠ Česká Ves. Soutěž se koná ve dvou věkových kategoriích I.kategorie mladší a II. kategorie starší.
Pohádkový les

Pohádkový les

22.05.2023 | Fotoreport
Smetanovy sady v Jeseníku se proměnily v pohádkový les plný princezen, čertů, ježibab a vodníků. Mohli jste ale potkat i Karkulku, Makovou panenku, Koblížka nebo piráty. Na startu děti přivítali Pat a Mat. Krásné slunečné odpoledne si děti užily spoustu pohádkových úkolů na vyznačené trase. Dospělí si zavzpomínali na dětství a děti si užily pohádkovou zábavu.

Pohádky z batůžku

Pohádky z batůžku

10.05.2023 | Fotoreport
Již tradičně zaplnily jesenické kino děti ze škol a školek na vyhlášení výtvarné soutěže Pohádky z batůžku, které se uskutečnilo 5.5.2023. Projekt pod taktovkou Odboru školství, kultury a sportu MěÚ Jeseník měl za úkol podpořit čtení dětí s rodiči. Batůžky plné pohádkových knížek čekaly letos na předškoláky a druháky ze škol a školek Jesenicka. Maminky, tatínci, prarodiče, všichni spolu četli pohádky a podle příběhů tvořili s dětmi krásné obrázky a prostorové výrobky.
Flora a ZOO Olomouc

Flora a ZOO Olomouc

01.05.2023 | Fotoreport
Po třech letech jsme konečně opět uspořádali zájezd na Floru a do ZOO Kopeček u Olomouce. Počasí nám přálo a tak jsme prožili dopoledne mezi krásně rozkvetlými kytičkami. Prohlédli jsme si skleníky a výstavní pavilony,nakoupili dárečky a ochutnali spoustu dobrot. Odpoledne jsme prožili mezi zvířátky v ZOO a rozhlédli se po okolí z rozhledny. Zájezd jsme uspořádali společně se ŠD v Mikulovicích. Všem se moc líbil.
Zvoneček

Zvoneček

26.04.2023 | Fotoreport
V úterý 25.dubna celé dopoledne zněly v Kapli v Jeseníku lidové písně. Probíhala soutěž zpěváků lidových písní - Zvoneček 2023. V letošním roce se zúčastnilo téměř 70 zpěváčků z 9 ZŠ. Porota hodnotila letošní ročník velmi zdařilý, a měla těžký úkol vybrat ty nejlepší a odměnit je diplomy a cenami. Vítězům blahopřejeme.
Velikonoční tvoření

Velikonoční tvoření

07.04.2023 | Fotoreport
Na zelený čtvrtek si děti mohly přijít užít velikonoční tvoření v DUZE. Atmosféra byla skvělá, malovali jsme vajíčka tradiční voskovou technikou, vyráběli ozdoby na dveře - jarní věneček s kuřátkem, pekli jidášky a mazance z kynutého těsta a na všechny krásné výrobky jsme si vyrobili velikonoční tašku. Na závěr čekal na děti zajíček s překvapením! Hezké Velikonoce!
Keramická soutěž Kamarádka kočka

Keramická soutěž Kamarádka kočka

16.03.2023 | Fotoreport
Kamarádka kočka – bylo téma keramické soutěže, které se zúčastnilo 35 chlapců a dívek. Nejlepší jsme ocenili diplomem a cenou. Všechny krásné kočky jsme vystavili na oknech v SVČ.


Masopust

Masopust

02.03.2023 | Fotoreport
Období Masopustu, které začíná po svátku Tří králů a končí Popeleční středou, na začátku půstu před Velikonocemi, je spojeno s maškarními průvody a hodováním. Letos připadla Popeleční středa na 22.2. a proto se náš masopustní průvod vydal v úterý 21. února ulicemi města Jeseník. Průvodu se zúčastnilo velké množství masek dětí i dospělých, které byly vedeny permoníky ze spolku Kahancové tance, kteří provázeli celý původ živou masopustní muzikou.
Mobilní dětské dopravní hřiště v MŠ

Mobilní dětské dopravní hřiště v MŠ

13.02.2023 | Fotoreport
Dne 9.2.2023 jsme s mobilním dopravním hřištěm navštívili MŠ v Širokém Brodě, kde jsme s dětmi zopakovali základní dopravní značky, správné přecházení přes přechod pro chodce a děti se naučily používat základní pravidla silničního provozu na mobilním dopravním hřišti.
Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 21 článků