Fotoreport

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 27 článků
Puzzlejáda

Puzzlejáda

14.02.2024 | Fotoreport
Puzzle je oblíbenou zábavou dětí u které si procvičí mozeček, rychlý úsudek i postřeh. V DUZE jsme pro tyto děti uspořádali již tradiční Puzzlejádu a opět byl překonán rekord – nejrychlejší Puzzle z 56 dílků složil Matyáš za neuvěřitelné 4 minuty a 12 sekund. I ostatní děti byly velmi rychlé a poskládali každý několik obrázků na čas. Zasloužili si diplomy i drobné ceny.
Noc a den v DUZE

Noc a den v DUZE

03.02.2024 | Fotoreport
Děti milují přespávačky, proto jsme se i my zapojili do akce Noc a den v SVČ a přespávačku pro děti z kroužků nachystali. Sešla se skvělá dívčí parta. Pro děti jsme si připravili program s přespáním, spoustou zábavy a výletem s překvapením na Lesní bar.
Vánoční hrátky

Vánoční hrátky

19.12.2023 | Fotoreport
Vánoční hrátky, tvoření a zábavné úkoly čekaly na děti z DUHY v posledním předvánočním týdnu. Pod vánočním stromečkem plaval živý kapr, v kuchyňce voněl punč a cukroví, v klubovnách se tvořili kouzelní andílci, dárkové tašky a voňavá jablíčka zdobená kořením a cokrovinkami. Na chodbách se sportovalo, střílelo z luku a vykládali jsme si o vánočních zvycích a tradicích.
Duhová písnička

Duhová písnička

14.12.2023 | Fotoreport
V úterý 5.12 se v kapli konala tradiční pěvecká soutěž Duhová písnička. Zúčastnilo se 62 zpěváčků z 11 ZŠ. Soutěž byla velmi pěkná a zpříjemnila všem účastníkům předvánoční čas.
Adventní dílna

Adventní dílna

03.12.2023 | Fotoreport
Advent jsme v DUZE přivítali oblíbenou tvořivou dílnou. Začali jsme povídáním o adventu a tradicích, které máme doma každý trošku jiné. Co jsme ale měli s dětmi i dospělými společné, byla chuť vyrobit si něco krásného a osobitého.
Uspávání broučků v DUZE

Uspávání broučků v DUZE

11.11.2023 | Fotoreport
Broučci a berušky s lampiony, lampičkami a světýlky prošli naším městem. V areálu DUHY se sešly rodiny s dětmi, které měly na cestu připravené krásné a nápadité lampiony. Světýlka zdobily i kočárky s nejmenšími dětmi.
Zahradní slavnost

Zahradní slavnost

06.06.2023 | Fotoreport
Ve středu 31. května jsme ukončili činnost všech zájmových útvaru V. Zahradní slavností.
Naši krásnou zahradu navštívilo spoustu dětí a rodičů. Pro děti byly přichystány různé atrakce – skoky v pytlích, střelba z luku, slalom na koloběžkách, shazování plechovek vodní pistolí a spoustu dalších. Kromě soutěží byla připravena také výtvarná dílnička, ve které si zájemci mohli vyrobit náramky. Velký zájem byl o tetování razítky. Nechyběla ani bohatá tombola.
Den dětí v lázních

Den dětí v lázních

05.06.2023 | Fotoreport
V sobotu 3.6. se SVČ a zp DVPP DUHA podílela na organizaci Dětského dne pro Lázně Jeseník. Úžasná akce a my ze SVČ DUHA jsme moc rádi, že jsme mohli přispět k pohodové a krásné atmosféře sobotního odpoledne pro všechny děti i jejích doprovod přispět. Těšíme se na další spolupráci.
Den dětí - slavnostní otevření hasičské zbrojnice

Den dětí - slavnostní otevření hasičské zbrojnice

01.06.2023 | Fotoreport
Dopolední program slavnostního otevření hasičské zbrojnice SDH Jeseník patřil zejména dětem. DUHA se zapojila do se svými atrakcemi - děti si mohly vyzkoušet střelbu z luku, jízdu zručnosti na koloběžce, chytání kapříků, házení balónků do dračí tlamy, nahazování žebříkového golfu a sestřelování kelímků vodní pistolkou. Dětem to šlo opravdu skvěle!
OK Dopravní soutěže

OK Dopravní soutěže

29.05.2023 | Fotoreport
Okresního kola DSMC, které se uskutečnilo ve středu 17.5.2023 , se zúčastnili vítězní soutěžící ze dvou základních škol a to : ZŠ Jeseník a ZŠ Česká Ves. Soutěž se koná ve dvou věkových kategoriích I.kategorie mladší a II. kategorie starší.
Pohádkový les

Pohádkový les

22.05.2023 | Fotoreport
Smetanovy sady v Jeseníku se proměnily v pohádkový les plný princezen, čertů, ježibab a vodníků. Mohli jste ale potkat i Karkulku, Makovou panenku, Koblížka nebo piráty. Na startu děti přivítali Pat a Mat. Krásné slunečné odpoledne si děti užily spoustu pohádkových úkolů na vyznačené trase. Dospělí si zavzpomínali na dětství a děti si užily pohádkovou zábavu.

Pohádky z batůžku

Pohádky z batůžku

10.05.2023 | Fotoreport
Již tradičně zaplnily jesenické kino děti ze škol a školek na vyhlášení výtvarné soutěže Pohádky z batůžku, které se uskutečnilo 5.5.2023. Projekt pod taktovkou Odboru školství, kultury a sportu MěÚ Jeseník měl za úkol podpořit čtení dětí s rodiči. Batůžky plné pohádkových knížek čekaly letos na předškoláky a druháky ze škol a školek Jesenicka. Maminky, tatínci, prarodiče, všichni spolu četli pohádky a podle příběhů tvořili s dětmi krásné obrázky a prostorové výrobky.
Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 27 článků